Evet

* Üniversitemizin ön lisans ve lisans programlarının ücretli kontenjanlarına birinci tercihi ile yerleşenlere %20 indirim uygulanır.
Diğer indirim türlerine ait kontenjanlara birbiri peşi sıra Üniversitemiz programlarını tercih edip bu tercihlerinden herhangi birine yerleşenlere %10 tercih indirim uygulanır.
Ek Yerleştirme sonucunda üniversitemizin ön lisans ve lisans programlarına yerleşen öğrenciler tercih indiriminden faydalanamaz.
Tercihlerinize ilişkin olarak ÖSYM’nin sitesinden alacağınız liste muhasebeye ibraz edilmelidir, belge ibraz edilemezse indirim iptal edilecektir.

Evet

** Kardeş İndirimi, BVU programlarında öğrenim görmekte olan her bir kardeşe ödeyeceği ücret üzerinden %10 indirim sağlanır.


İlk Tercih İndirimi veya Kardeş İndirimi seçeneklerinden sadece 1 tanesinin indiriminden yararlanabilirsiniz. YÖS ile başvuru yapan öğrenciler ilk tercih indiriminden yararlanamaz.

Evet

Peşin Ödeme İndirimi, toplam tutar üzerinden %10 oranında uygulanır.


Not: Ücret hesaplama modülü bilgilendirme amaçlı olup, tercihte bulunmadan önce ücretlerimiz için YKS kılavuzunu inceleyiniz.

Bilgilendirme: Hesaplanan ücretlerde KDV dahil değildir.

Bilgilendirme: Yabancı Öğrenci Statüsünde üniversitemize kayıt yaptıracak öğrenciler, yabancı öğrenciler için ilgili yılda belirlenen eğitim-öğretim ücretini öderler. Bu öğrencilerin yapacağı ödemelerde, işlemin yapıldığı gün için açıklanan TCMB döviz kurları üzerinden mevzuata uygun olarak ücret hesaplaması yapılır.