Evet

* Üniversitemizin ön lisans ve lisans programlarına, birinci tercihlerinden yerleşenlere %10 indirim uygulanır. Ayrıca; ilk tercihinden itibaren birbiri peşi sıra Üniversitemiz programlarını tercih edip bu tercihlerinden herhangi birine yerleşen öğrenciye %10 “İlk Tercih” İndirimi uygulanacaktır. Tercihlerinize ilişkin olarak ÖSYM’nin sitesinden alacağınız liste muhasebeye ibraz edilmelidir, belge ibraz edilemezse indirim iptal edilecektir.

Evet

** Kardeş İndirimi, BVU programlarında öğrenim görmekte olan her bir kardeşe ödeyeceği ücret üzerinden %10 indirim sağlanır.

İlk Tercih İndirimi veya Kardeş İndirimi seçeneklerinden sadece 1 tanesinin indiriminden yararlanabilirsiniz. YÖS ile başvuru yapan öğrenciler ilk tercih indiriminden yararlanamaz.

Evet

Peşin Ödeme İndirimi, toplam tutar üzerinden %5 oranında uygulanır.


Not: Ücret hesaplama modülü bilgilendirme amaçlı olup, tercihte bulunmadan önce ücretlerimiz için YKS kılavuzunu inceleyiniz.

Bilgilendirme: Hesaplanan ücretlerde KDV dahil değildir.

Bilgilendirme: Yabancı Öğrenci Statüsünde üniversitemize kayıt yaptıracak öğrenciler, yabancı öğrenciler için ilgili yılda belirlenen eğitim-öğretim ücretini öderler. Bu öğrencilerin yapacağı ödemelerde, işlemin yapıldığı gün için açıklanan TCMB döviz kurları üzerinden mevzuata uygun olarak ücret hesaplaması yapılır.