Bezmialem Öğrencilerinin Bahar Şenliği Coşkusu

Üniversitemiz, Turkcell ve Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğümüz işbirliğiyle ana kampüste düzenlenen bahar şenlikleri kapsamında çeşitlik etkinlikler ve Mirkelam konseri organize ederek öğrencilerine keyifli anlar yaşattı.

Sabah erken saatlerde başlayan ve gün boyu devam eden spor, sanat ve kültürel aktivitelerin ardından üniversitemizin sporcu öğrencilerine ödül töreni gerçekleştirildi. Üniversiteler arası spor faaliyetlerinde elde ettikleri derecelerden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, Genel Sekreterimiz Zeynep Gökçen, Tıp Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Dilek Sema Arıcı ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okul Müdürümüz Prof. Dr. Gökçen Başaranoğlu tarafından öğrencilere ödülleri takdim edildi. Bezmialem öğrencilerinden oluşan Bezmialem Korosunun da sahne aldığı şenlikte öğrenciler sevilen şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiler.


Gel Bence sloganıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında farklı aktivitelerle eğlenen öğrenciler akşam Mirkelam konseri ile keyifli anlar yaşadı. Şarkılarını Bezmialem öğrencileri için söylemekten memnuniyetini dile getiren Mirkelam, geç saatlere kadar şarkılarını seslendirdi.