Evet

* Üniversitemizin ön lisans ve lisans programlarına, birinci tercihlerinden yerleşenlere %10 indirim uygulanır. Ayrıca; ilk tercihinden itibaren birbiri peşi sıra Üniversitemiz programlarını tercih edip bu tercihlerinden herhangi birine yerleşen öğrenciye %10 “İlk Tercih” İndirimi uygulanacaktır. Tercihlerinize ilişkin olarak ÖSYM’nin sitesinden alacağınız liste muhasebeye ibraz edilmelidir, belge ibraz edilemezse indirim iptal edilecektir.

Evet

** Kardeş İndirimi, BVU programlarında öğrenim görmekte olan her bir kardeşe ödeyeceği ücret üzerinden %10 indirim sağlanır.

DİKKAT! İlk Tercih İndirimi veya Kardeş İndirimi seçeneklerinden sadece 1 tanesinin indiriminden yararlanabilirsiniz.

Evet

Peşin Ödeme İndirimi, toplam tutar üzerinden %5 oranında uygulanır.


Not: Ücret hesaplama modülü bilgilendirme amaçlı olup, tercihte bulunmadan önce ücretlerimiz için YKS kılavuzunu inceleyiniz.

Bilgilendirme: 30 Ağustos 2020 tarihli 31229 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2913 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 3065 sayılı KDV kanununun 28. Maddesi gereğince, özel okullar ve vakıf üniversitelerinde de eğitim ücretlerinde KDV oranı %8 'den %1'e indirilmiştir. Bu doğrultuda ücretler mevcut ve yeni kayıt olacak öğrenciler için güncellenmiştir. Bu ücretler 2020 yılında YKS sonucunda yerleştirmeye hak kazanmış, yeni kayıt olacak öğrenciler için geçerlidir. Mevcut öğrencilerimiz ise KDV %1 e indirilmiş ücretlerini Mali İşler Direktörlüğü’nden öğrenebilirler